Oprócz tego, trzeba dodać ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym : Więźba prefabrykowana CNC | Wiązary Dachowe | Konstrukcje Drewniane | Płytki Kolczaste | Dachy Prefabrykowane
ROZMAITEX

Więźba prefabrykowana CNC

Dachy prefabrykowane

Dachy prefabrykowane - wiązary dachowe


Nie można zaprzeczyć, że odpowiednie przygotowanie dachu to podstawa podczas budowy nowego domu mieszkalnego lub innego budynku. Aby cieszyć się wytrzymałą konstrukcją, warto zainwestować w wysokiej jakości wiązary dachowe. Więźba prefabrykowana to idealne rozwiązanie, które cechuje się wytrzymałością oraz praktycznością na każdym placu budowy. Prefabrykowana więźba to obecnie niezaprzeczalny standard jeśli chodzi o wszelkie zagadnienia w temacie konstrukcji dachu. Użycie prefabrykowanej więźby wiąże się z szeregiem korzyści. Oprócz wcześniej wspomnianych, takich jak wytrzymałość konstrukcji dachu oraz fakt, że można w niezwykle łatwy sposób dokonać montażu, a sam czas montażu jest bardzo krótki, do zainwestowania w to rozwiązanie zachęca także optymalna cena.

Więźba dachowa - konstrukcja więźby dachowej

Dach wykonany prefabrykowanej więźby oraz płytek kolczastych to podstawa budowy dachu. Wiązary powinny być ze wszech miar wytrzymałe, dlatego warto użyć więźbę dachową z drewna. Dachy prefabrykowane charakteryzują się także praktycznością pod tym względem, że niezwykle łatwo jest je zamontować w różnego rodzaju budynkach. Zamów u nas prefabrykowane elementy konstrukcji dachu, aby móc cieszyć się doskonałej jakości materiałami, z których wykonujemy więźbę dachową. Dzięki temu możesz mieć gwarancję stabilnej konstrukcji, która dzięki użyciu wytrzymałych, doskonałych jakościowo elementów, wytrzyma wiele dziesiątek lat. Ceny u nas są bardzo przyzwoite i zachęcające do kupna, dlatego zapraszamy do kontaktu i zakupu prefabrykowanych wiązarów. Zalety tego rozwiązania można wymieniać w nieskończoność, ale po co, skoro można takowe zamówić i przekonać się na własnej skórze niezwykle obszernym szeregiem plusów. Wiązary naszej produkcji są godne polecenia, o czym świadczą liczne opinie zadowolonych klientów, którzy nieustannie do nas wracają. Drewniane konstrukcje takie jak wiązary dachowe - u nas najlepiej, niezależnie od stopnia zaawansowania, które cechuje dany projekt budowlany.

Nasza firma zajmuję się gotowymi więźbami dachowymi z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn sterowanych cyfrowo (CNC).


Prefabrykowane wiązary dachowe w całości produkuje się w zakładzie prefabrykacji. Dzięki temu na budowę przyjeżdżają gotowe elementy ze wszystkimi zacięciami potrzebnymi do prawidłowego eksploatowania więźby przez długie lata. System ten znacząco zwiększa sztywność konstrukcji, polepsza estetykę dachu oraz wielokrotnie przyśpiesza czas montażu co przekłada się bezpośrednio na cenę końcową.
Przy użyciu wiązarów zużywa się średnio 30% mniej drewna niż do budowy dachu tradycyjnego. Cały proces nie jest inwazyjny i nie pozostawia większego bałaganu na placu budowy. Dachy prefabrykowane są bardziej odporne na drobnoustroje niż tradycyjne konstrukcje dachowe. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e mail.
W zależności od potrzeb klienta do naszych konstrukcji możemy zastosować drewno C24 lite, KVH lub BSH


Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Zlecenie → Wycena → Projektowanie → Przygotowanie materiałów → Prefabrykacja → Transport → Montaż → Satysfakcja klienta! :-)

Zadzwoń!
606-554-997